מתקני ספורט לילדים

תקנון החנות

ברוכים הבאים לאתר go4sport. האתר הינו אתר לממכר מתנפחים לילדים המופעל ע"י י.ט. מסחר.

הרוכשים באתר go4sport מצהירים בזאת כי קראו והסכימו לתקנות זה כלשונו. גולש המבצע רכישה מצהיר בעצם ביצוע הקנייה כי הוא מודע לתקנון והוא מכיר הוראות תקנון האתר ומסכים להם, וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד go4sport, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות go4sport ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

בתקנון זה – השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות. בכל מקום בו נכתב בלשון זכר הכוונה גם ללשון נקבה.

 1. תנאי השתתפות

רשאים לבצע פעולה באתר, תושבי מדינת ישראל מעל גיל 18, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף.

 1. ביצוע הזמנה

לאחר ביצוע ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי ההזמנה, המעיד על קליטת ההזמנה במערכת בלבד. אישור סופי של ההזמנה יינתן רק לאחר חיוב כרטיס האשראי של המזמין.

במידה ותחול טעות בתיאור המוצר או במחיר מוצר או בכל פרט אחר, תהייה go4sport רשאית לבטל את הרכישה והלקוח לא יחויב בתשלום עבור ההזמנה שבוטלה.

 1. פרטי המשתמש

בעת ביצוע הפעולה בgo4sport יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים : שם פרטי, שם משפחה, שם, טלפון, יישוב, דואר אלקטרוני.

הכנסת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית לכל דבר ועניין.

 1. תשלום ואספקה

לאחר סיום ביצוע הרכישה בחנות go4sport המשתתף מחויב מיידית בתשלום מלא בגין המוצר לפי מס' התשלומים אשר אושר בהזמנה. זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 7 ימים (להלן:" מועד האספקה").

חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א`-ה`, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, צוות האתר עושה כמיטב יכולתו להקדים את זמן האספקה.

המחירים באתר כוללים מע"מ.

אספקת המוצרים שנרכשו בחנות go4sport תתבצע ללקוח בדרך שתסוכם איתו.

המחירים באתר אינם מחייבים. המחיר הסופי ייקבע בעת ביצוע ההזמנה והמשלוח בכפוף לאישור חברתנו.

מתנפחים למכירה

 1. זמינות מוצרים באתר

go4sport עושה מאמצים לשמור על האתר מעודכן, עד כמה שניתן, מול מלאי המוצרים הזמין לאספקה במחסני היבואן.

יחד עם זאת, הופעת מוצר למכירה באתר אינה מהווה הוכחה כי המוצר אכן זמין לאספקה ונמצא במלאי היבואן. לקוח המבצע הזמנה באתר מצהיר כי הוא מבין שיתכן והמוצר שהזמין אינו זמין במלאי במועד ההזמנה ולא תהייה לו כל טענה בנושא זה.

במקרה והמוצר אינו במלאי תאפשר go4sport ללקוח להמיר את המוצר שהוזמן במוצר אחר או לבטל את ההזמנה.

במקרים בהם הוזמן מוצר שאינו במלאי היבואן ואין לgo4sport אפשרות לספקו, go4sport תשתדל להודיע ללקוח מהר ככל האפשר כי המוצר שהוזמן אינו במלאי ואין באפשרותה לספקו. יחד עם זאת go4sport לא תפצה לקוחות במקרים בהם מוצרים הוזמנו ולא ניתן לספקם, עקב אי המצאות המוצר המסויים במלאי.

 1. תאימות המוצר המתקבל למוצג באתר

go4sport עושה ככל יכולתה לשמור על תאימות מלאה בין המוצרים המוצגים למכירה באתר ובין המוצרים המתקבלים בפועל. יחד עם זאת יכולות להיות סטיות מסוימות בין תמונת המוצר המוצגת, באתר לבין המוצר המתקבל בפועל.

לקוחות הרוכשים מוצרים באתר go4sport מצהירים כי הם מבינים ומסכימים לקיום סטיות מסוימות בין המוצרים המוצגים באתר לבין המוצרים המתקבלים בפועל ולא תהייה להם כל טענה ואו דרישה לגבי סטיות אלה.

 1. ביטול הזמנה שבוצעה בחנות go4sport

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים וסגורים באריזתם המקורית השלמה. מוצר שנפתח ייחשב כמוצר יד שנייה ומחירו יהיה כמחיר מוצר יד שנייה.

לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר באמצעות הדואר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה (במידה וקיימת). אם המוצר נבדק על ידי צוות האתר ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו המקורית, לא יהיה צוות האתר מחוייב לאשר את החזרת המוצר ובמקרה כזה ישלח המוצר חזרה ללקוח.

 1. תקינות מוצרים

במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

 1. אחריות

go4sport אינה מייצרת את המוצרים, ואינה נושאת באחריות לטיב המוצרים.

האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לעמידותם ולתכולתם, חלה על היבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות המצורפת למוצר.

אין אחריות על התקנה שהתבצעה על ידי הלקוח.

האחריות על המוצרים אינה כוללת את המתנפחים הכוללים מגלשות מים בכל דגמי מתנפחי המים.

למוצרים אלה אין אחריות יצרן וgo4sport לא מספקת אחריות כלשהי למוצרים אלה.

בכל מקרה האחריות על מתקני הקפיצה תהייה 90 יום והאחריות על המפוח תהייה 12 חודשים.

 1. תנאים נוספים

צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל פרט במוצר, רשאי צוות האתר, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.

go4sport שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת.

 1. אופן השימוש במתנפחים

כל המתקנים המוצגים באתר מיועדים לשימוש ביתי בלבד ! המתקנים אינם מיועדים לשימוש מסחרי, כולל השכרה. כל שימוש מסחרי מבטל אוטומטית את האחריות על המוצר.

בברכת קנייה מהנה

צוות go4sport

 

דילוג לתוכן